|
 |
08.02.2010, 18:41 |
 |
|
Порадував місцевих любителів спорту і гандбольний «Буревісник»
Вдома луганці перемогли своїх географічних сусідів - донецький «Політехнік». Матч, який мав бути прохідним для «Буревісника», ледве не став для луганців головним болем. Великі проблеми створили арбітри, які ледь не зламали всю гру.
Перші хвилини гри «Буревісника» з «Політехніком» дуже нагадували гойдалку. Поперемінно вперед виходили, то господарі майданчику, то гості. В якийсь момент луганські гандболісти додали та трохи відірвалися від суперника. Господарі порахували, що гру зроблено. За що ледь не поплатилися.
І все ж кінцівка першого тайму «Буревіснику» вдалася. Луганці наздогнали гостей та пішли на перерву з нічийним рахунком 13:13. Після відпочинку господарі заграли більш впевнено. Розмова з головний тренером Леонідом Левченком дався в знаки. Керманичу було, що сказати своїм гравцям.
Гра була майже зроблена. І все б нічого, якщо б не судді. Рефері то і діло псували нерви луганцям. То гол з порушенням зарахують, то тренеру червону картку покажуть, або ж гравця на дві хвилини ні за що вилучать.
Матч луганці все ж виграли – 26:21. Але осадок від суддівства все ж залишився. Причому, якщо незадоволеними діями арбітрів в «Буревіснику» були абсолютно всі, то в «Політехніку» вони не сподобалися лише президенту клубу. Головний тренер донеччан поставив рефері за матч оцінку чотири. Але бос «Політехніка» змусив керманича змінити її на двійку. І все ж це аніяк не зіпсувало настрою луганцям. Перемога в активі «Буревісника», який продовжує переможну ходу в чемпіонаті. Свій наступний матч луганці зіграють в Кубку виклику. 13 лютого «Буревісник» в 1/8 фіналу єврокубку в гостях зустрінеться з румунської «Сучавою».
Автор: Михайло Баранов
|
|
|
|
|
|